Avukatlık & Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk

Danışmanlık Bürosu

Danışmanlık Bürosu 30.05.19

Danışmanlık Bürosu

Ülkemizde avukatlık hizmeti sadece davalarda vekil sıfatı ile değil, aynı zamanda danışmanlık yolu ile de icra edilmektedir. Avukatlar danışmanlık faaliyetini, danışmanlık bürosu aracılığıyla yürütür. Genelde danışmanlık bürosu ile hukuk büroları aynı mekanda bulunur. Hukuki danışmanlık, danışmanlık bürosunca verilir.

Danışmanlık bürosunda gerek hukuki anlamda gerekse avukatlık anlamında danışmanlık hizmeti verilir. Avukatın müvekkillerine vereceği danışmanlık hizmetinin en iyi seviyede olabilmesi için danışmanlık bürosu, inovatif yapıya sahip olmalıdır. Yeniliklere ve teknolojiye açık bir danışmanlık bürosu geniş bir perspektifte hizmet sunar.

Şanlıurfa Danışmanlık Bürosu

Şanlıurfa’nın sosyo kültürel ve ekonomik gelişmişlik yapısı göz önünde bulundurulduğunda, gelişime açık bir seyir izlemektedir. Şanlıurfa danışmanlık bürosu, bu gelişime açık yapıyı en iyi şekilde kullanmalıdır. Şanlıurfa danışmanlık bürosu kendisinden hizmet talep edenlere en iyi bir şekilde danışmanlık hizmeti sunmalıdır. Şanlıurfa danışmanlık bürosu bölgedeki arz talep dengesini sıkı bir şekilde gözetmelidir. Şanlıurfa da bölgesel olarak taleplere karşılık verecek olan Şanlıurfa danışmanlık bürosudur. Danışmanlık hizmeti sunabilmek için belirli bir alanda uzmanlaşmak ve belirli bir alanda ihtisas gerekir. Şanlıurfa danışmanlık bürosu, hukuki, ticari, sınai vb. sunacağı hizmete göre uzmanlık alanını kendisi belirlemelidir. Bu sebeple Şanlıurfa danışmanlık bürosunda hukuki konularda ihtisaslaşma önem arz etmektedir.

Hukuk Danışmanlık

Danışmanlık bürolarında hukuk danışmanlık hizmeti de icra edilebilmektedir. Hukuk danışmanlık, avukatlar aracılığıyla yerine getirilir. Taraf vekilliği olarak avukatlık mesleğinin icra edildiği mekanda hukuk danışmanlık hizmeti de verilebilir. Vatandaşların hukuki konularda destek alabileceği, sorularına yanıt bulabileceği faaliyetler hukuk danışmanlığı aracılığıyla yapılır.

Hukuk, uzmanlık ve bilgi birikimi yanında tecrübe birikimi de isteyen bir bilim dalıdır. Hukuk danışmanlık faaliyeti yerine getirilirken bu kıstas göz önünde bulundurulmalıdır. Hukuk danışmanlık bürolarında da belirli bir konu üzerinde yoğun eğitim sonrası uzmanlık alanları belirlenmelidir. Belirlenen hukuki uzmanlık alanları doğrultusunda hukuk danışmanlık hizmeti verilmelidir.

AGÂH Danışmanlık Bürosu

Şanlıurfa da hizmet vermekte olan Avukat Nida KUTTAŞ ve Avukat Ahmet YILDIZ ‘ın kurucu ortaklığını yaptığı Ağah Danışmanlık Bürosu, müvekkillerine geniş yelpazede danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Agâh Danışmanlık olarak özellikle Ortadoğu ülkelerinden gelen yabancı yatırımcılar için gerek Güneydoğu Anadolu bölgesinde gerekse Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde mülk edinme amaçlı olarak gayrimenkul alım satımı veya teşvik bölgelerinde sanayi yatırımı amacıyla bedelsiz arazi talepleri karşılanmaktadır.

Yabancı yatırımcılar için Milli Emlak Genel Müdürlüğü başta olmak üzere Belediye, Valilik ve diğer tüm idari kuruluşlarla Hazineye ait araziler veya özel mülkiyete tabi taşınmazlar için ilgili mevzuat çerçevesinde danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ayrıca Agâh Danışmanlık olarak Kurumların, Şirketlerin veya Şahısların ihtiyaç duydukları diğer tüm konularda kapsamlı araştırmalar uzman ekibimiz tarafından yapılmakta, araştırma ve inceleme sonuçları yazılı olarak talepte bulunan gerçek yada tüzel kişilere rapor halinde sunulmaktadır.

AGÂH Danışmanlık Bürosu Olarak Sizlere Sunabileceğimiz Bazı Hizmetlerimiz;

Yurtiçi ve Yurtdışı Pazar Araştırması

Ofis, Fabrika, Arsa ve Lokasyon Araştırmaları

Yerli ve Yabancı Yatırımcılar İçin Teşvik ve Fizibilite Çalışmaları

Yabancı Gerçek veya Tüzel Kişilere Türkiye’de Gayrimenkul Alım Satımı

Yabancı Gerçek Kişiler İçin Vatandaşlık, Oturma ve Çalışma İzni Alınmasında Yasal İşlemlerin Takibi

Yabancıların İdari Gözetim Kararlarının Sonlandırılması

Yabancılar İçin Uygulanan Sınır Dışı Kararlarının İptali ile İlgili Yasal Sürecin Takibi

Yabancı Gerçek veya Tüzel Kişilere Türk Hukuku ve Yasal Mevzuat Hakkında Danışmanlık Hizmeti

AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk
Avukat Nida KUTTAŞ – Avukat Ahmet YILDIZ

[kkstarratings]

Paylaşmak Güzeldir.


SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

    whatsapp
    ara