Avukatlık & Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk

Hukuk Bürosu | AGÂH Hukuk | Avukatlık Hizmetlerimiz

Hukuk Bürosu | AGÂH Hukuk | Avukatlık Hizmetlerimiz 11.10.19

Hukuk Bürosu

Hukuk bürosu avukatlık hizmetinin icra edildiği avukatlık mesleğinin yürütüldüğü iş yeri olarak tanımlanabilir. 1136 sayılı Avukatlık Kanununa göre avukatlık bir kamu hizmetidir. İşte bu bu kamu hizmetinin yürütülebildiği mekan hukuk bürosu olarak nitelendirilir. Hukuk bürosu genel itibariyle vatandaşların en hızlı ve kolay ulaşımı dahilinde olmalıdır. Hukuk bürosunda temel ilke erişilebilirlik olmalıdır. günümüzde hukuk büroları genel olarak adliye sarayları civarında konumlandırılmıştır. Hukuk bürolarının adliye sarayı civarında konumlandırılmasındaki hedefte zaten, hızlı ve kolay erişebilmektir.

Şanlıurfa Hukuk Bürosu

Hukuki danışmanlık hizmetinin Şanlıurfa’da icra edilmesi, Şanlıurfa hukuk bürosu aracılığıyla gerçekleştirilir. Şanlıurfa bölgesindeki avukatlar, vekalet hizmetini Şanlıurfa hukuk bürosunda yerine getirir. Şanlıurfa hukuk bürosuda, Şanlıurfa’nın sosyo-kültürel yapısı göz önünde bulundurularak belirlenen konular üzerine deneyim sağlamalıdır. Şanlıurfa hukuk bürosundaki avukatlar, bilgi ve tecrübe birikimini, müvekkillerine geniş yelpazede sunmalıdır.

Hukuki eğitim ve edinilen tecrübe doğrultusunda Şanlıurfa hukuk bürosunda avukatlar, kendi branş alanlarını kendileri belirlerler. Örnek vermek gerekirse, ceza hukuku alanında, iş hukuku alanında, ticaret hukuku alanında, aile hukuku alanında, idare hukuku alanında, icra hukuku alanında, tazminat hukuku vb. alanda uzmanlık belirlenebilir. Avukatlar tarafından belirlenecek olan uzmanlık alanı sayesinde Şanlıurfa hukuk bürosuna intikal eden davalarda hızlı ve çözüm odaklı sonuç elde edilir.

AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk

Şanlıurfa da hizmet vermekte olan Avukat Nida KUTTAŞ ve Avukat Ahmet YILDIZ ‘ın kurucu ortaklığını yaptığı AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk, geniş yelpazede hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk Olarak;

Avukatlık Hizmetlerinde;

İdare Hukuku

Ceza Hukuku

Maddi ve Manevi Tazminat Hukuku

Vergi Hukuku

Aile – Velayet – Boşanma Hukuku

Mal Paylaşımı Miras Hukuku

Kamu Personel Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Sözleşmeler Hukuku

Spor – Uçk – Tahkim Hukuku

Marka Patent ve Rekabet Hukuku

Tüketici Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

İnternet Bilişim ve Medya Hukuku

Ticaret Hukuku

İmar İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku

Alanlarında Hizmetler Sunmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi Almak ve Sorunlarınıza Çözüm Bulmak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk

Paylaşmak Güzeldir.


SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

    whatsapp
    ara