Avukatlık & Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk

Şanlıurfa Maddi ve Manevi Tazminat Hukuku Avukatı

Şanlıurfa Maddi ve Manevi Tazminat Hukuku Avukatı 15.02.19

Maddi ve Manevi Tazminat Hukuku

Agâh Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk olarak Maddi ve Manevi Tazminat Hukukuna ilişkin tazminat davalarında; Trafik Kazası, İş Kazası, Doktor Uygulama Hatası, Boşanma, Sözleşme İhlali, Suç İşlenmesi vb. gibi birçok farklı hukuki nedenlerden ötürü müvekkillerimizin maddi ve manevi zararlarının tazmini için Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Maddi ve Manevi Tazminat Davalarını alanında uzman ekibimiz titizlikle takip etmektedir, Çünkü; Tazminat Davaları, kusur oranının, zarar miktarının ve sorumluluğun tespiti açısından ayrı ayrı önemli aşamalardan oluşur. Tazminat talebinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi için bilirkişi incelemesi, tanık dinlenmesi, belge araştırma işlemlerinin yapılması gerekir. Tüm bu sürecin iyi yönetilmesi dava sonucunda elde edilecek tazminat miktarının lehe belirlenmesini sağlayacaktır.

Şanlıurfa Maddi ve Manevi Tazminat Davaları

Şanlıurfa maddi ve manevi tazminat davaları konusuna, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku, karayolları trafik kanunu, haksız fiile ilişkin ceza davaları, aile hukuku girmektedir. Şanlıurfa Maddi ve Manevi Tazminat Davaları Konusu kendi içinde çok geniştir, çünkü, taraflar arasındaki hemen hemen her uyuşmazlık sonrası tarafların maddi ve manevi tazminat hakkı doğmaktadır.

Tüm bunlara ilişkin taraflar arasında maddi ve manevi tazminata konu olabilecek davalar şunlardır;

İş Hukukundan Doğan İş Kazaları ve İşçi-İşveren İlişkisinden Kaynaklanan Tazminat Davaları

Sosyal Güvenlik Hukukundan Kaynaklanan Maddi ve Manevi Tazminat Davaları

Trafik Kazalarında Ölüm, Yaralanma veya Maddi Hasara İlişkin Tazminat Davaları

Haksız Fiilden Kaynaklanan, Gerçek Kişilere veya Kamu Kurum ve Kuruluşlara Karşı Açılacak Davalar

Aile Hukuku Kapsamında Taraflardan Talep Edilecek Maddi ve Manevi Tazminat Davaları

Şanlıurfa Tazminat Avukatı

Şanlıurfa da hizmet vermekte olan Avukat Nida KUTTAŞ ve Avukat Ahmet YILDIZ ‘ın kurucu ortaklığını yaptığı Ağah Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk, Şanlıurfa da maddi ve manevi tazminat hukukuna ilişkin, tazminat davalarında; Trafik Kazası, İş Kazası, Doktor Uygulama Hatası, Boşanma, Sözleşme İhlali, Suç İşlenmesi vb. gibi durumlarda taraf vekilliği yaparak maddi ve manevi tazminat konularında  avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk olarak, Şanlıurfa da maddi ve manevi tazminat hukuku alanında uzman, iş kazaları tazminatı, trafik kazaları tazminatı, vb. maddi ve manevi tazminat davalarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüm bulmak için en iyi avukat ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

AGÂH Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk
Avukat Nida KUTTAŞ – Avukat Ahmet YILDIZ

[kkstarratings]

Paylaşmak Güzeldir.
  • 1
    Share


SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

    whatsapp
    ara