Avukatlık & Hukuk Danışmanlık & Arabuluculuk

Şanlıurfa Avukat | AGÂH Hukuk

Şanlıurfa Avukat | AGÂH Hukuk 21.07.20

Bireysel ya da kurumsal olarak, müvekkillerinin talep ve ihtiyaçlarını, en üst seviyede karşılamak için hizmet veren Agâh Avukatlık, Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk Bürosu, gizlilik ilkelerinin yanında, mesleki kurallara da uygun şekilde, hizmet vermektedir.

Şanlıurfa avukat hizmeti almak isteyen kişiler, sadece yüz yüze büromuza gelerek değil aynı zamanda, anlık olarak Agâh Hukuk Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla iletişime geçmektedir.

Avukatlık Hizmetlerimiz Arasında Neler Vardır?

Agâh Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk olarak farklı alanlarda hizmetlerimizi kaliteli ve profesyonel şekilde, avukat ekibimizle birlikte yürütmekteyiz. Hem ulusal ve uluslararası alanda sunduğumuz tahkim ve arabuluculuk hizmetlerimiz yanında, her türlü yargılama konularına da çözüm üretmekteyiz.

Hizmetlerimiz 4 ana başlıkta toplanmaktadır;

  • Avukatlık Hizmetlerimiz: İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Maddi Manevi Tazminat Hukuku, Vergi Hukuku, Aile/Velayet/Boşanma Hukuku, Mal Paylaşımı Miras Hukuki, Kamu Personel Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve daha birçok hukuki alanda hizmet sunulmaktadır.
  • Danışmanlık Hizmetlerimiz: Yurtiçi ve Yurtdışı Pazar Araştırması, Yabancı Gerçek Kişiler için Vatandaşlık, Oturma ve Çalışma İzni Alınmasında Yasal İşlem Takibi, Yabancıların İdari Gözetim Kararlarının Sonlandırılması, Yabancılar için Uygulanan Sınırdışı Kararlarının İptaliyle ilgili Yasal Süreç Takibi, Yabancı Gerçek ya da Tüzel Kişilere Türk Hukuku ve Yasal Mevzuat için Danışmanlık Hizmeti
  • Arabuluculuk Hizmetlerimiz: İşçi ve İşveren Uyuşmazlıkları, İşçi Alacakları ve İşe İade Talepleri, Telif Haklarından Kaynaklanan Tazminat ve Alacaklara ilişkin Arabuluculuk, Kat Mülkiyetinden Doğan Apartman Yönetimine İlişkin Uyuşmazlıklar, Tapuya İlişkin Taşınmaz ve Miras Taksimi

Uzlaştırma hizmetleri için Şanlıurfa avukat büromuz gerekli hizmeti vermekte, Avukatlık Kanunu 35/A Uzlaştırma hizmetini kaliteli şekilde sunmaktadır.

Uzlaştırma Hizmeti Nasıl Alınır?

35/A Uzlaştırma hizmeti hem en az maliyetli hem de en hızlı ve doğru şekilde yapılan adaleti ön planda tutan bir çözüm yöntemidir. Taraflar arasında çıkan uyuşmazlıklarda, kısa ve adaletli şekilde, uzlaşma yöntemi kullanılır.

35/A uzlaştırma hizmetinde, tarafların kendi istekleriyle uzlaşmaları ön planda tutulur. Tarafların uzlaşması doğrultusunda uzlaşma tutanağı tutulur. İcra ve İflas Kanunu 38.maddesi ve 68/a maddesine göre icra edilebilir ilam hükmü geçerlidir.

Agâh Avukatlık, Hukuk Danışmanlık, Arabuluculuk Şanlıurfa avukat büromuz, her türlü hukuk davasında sizin yanınızda bulunur. Deneyimli ve uzman ekibiyle her türlü uyuşmazlıklarda ve danışmanlık hizmetlerinde, size profesyonel hizmet sunar.

 

 

Paylaşmak Güzeldir.


SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

whatsapp
ara